Wynajem żurawi – woj. Śląskie

Wynajem żurawi dla firm

21W naszym parku maszynowym posiadamy szeroki wybór żurawi samojezdnych. Oferujemy wynajem żurawi o zróżnicowanych parametrach, które są w stanie podołać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk, w szczególności takie miasta, jak: Jaworzno, Katowice, Dąbrowa Górnicza oraz Sosnowiec. Na indywidualne życzenia odbiorców, jesteśmy także w stanie dostarczyć żurawie na teren Krakowa oraz innych aglomeracji. Wynajem żurawi samojezdnych proponujemy zwłaszcza firmom budowlanym, drogowym, a także montażowym. Każdy z wynajmowanych żurawi posiada aktualny przegląd oraz certyfikat nadany przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).

Poza kompleksowym wynajmem żurawi, oferujemy także profesjonalne doradztwo w doborze optymalnego sprzętu oraz wykorzystania go w procesach budowlanych czy montażowych. Do współpracy zachęcamy przede wszystkim firmy z Jaworzna, Katowic, Sosnowca, Krakowa oraz wielu innych miast Śląska, które nie zdecydowały się na zakup własnego żurawia.

Dbając o Państwa zadowolenie oraz bezpieczeństwo, dostarczamy sprzęt, który pochodzi od sprawdzonych oraz rzetelnych dostawców i jest sygnowany logo najlepszych firm. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wynajmu żurawi, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy za pośrednictwem Internetu lub drogą telefoniczną. Na naszej oficjalnej stronie internetowej odnajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące wynajmowanych żurawi oraz innego sprzętu, a także obszerną galerię zdjęć, która pozwoli na zapoznanie się z oferowanym przez nas asortymentem jeszcze przed podjęciem decyzji o jego wynajmie. Zapraszamy do kontaktu!