Wynajem i usługi koparką – Sosnowiec i okolice

Terminowe i solidne usługi koparką: Sosnowiec

koparka7Dam-Trans jest firmą świadczącą profesjonalne usługi koparkami. Naszym głównym obszarem działalności jest województwo śląskie, w szczególności takie miasta, jak: Katowice, Sosnowiec oraz Dąbrowa Górnicza. Wszystkie usługi koparką kierujemy nie tylko do firm (budowlanych, montażowych, drogowych, itp.), ale także do klientów indywidualnych. Sprawnie wykonujemy wykopy pod fundamenty, sieci wodociągowe i elektryczne, rowy melioracyjnie, korytowanie pod drogi i chodniki, a także niwelacje terenu. Każda nasza koparka jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym pracom ziemnym.
Firmom, które nie posiadają własnego parku maszynowego, proponujemy wynajem koparek i koparko-ładowarek na atrakcyjnych warunkach. Wynajem koparki umożliwia nie tylko wykonywanie wykopów, ale także rekultywację, skarpowanie oraz plantowanie terenu. Posiadamy koparki o różnych parametrach technicznych oraz z bogatym osprzętem (o różnych szerokościach łyżek). Naszym klientom oferujemy wynajem:

  • koparek gąsiennicowych,
  • koparek UDS,
  • koparek kołowych,
  • mini-koparek,
  • koparko-ładowarek,

ale także innego ciężkiego sprzętu budowlanego jak spychacze, walce drogowe, dźwigi teleskopowe czy wyciągi budowlane. Korzystając z naszej oficjalnej strony internetowej, odnaleźć mogą Państwo bogatą galerię zdjęć oferowanego przez nas sprzętu, w tym oczywiście każdego typu koparek, oraz rozbudowaną na Państwa potrzeby ofertę wynajmu urządzeń czy wszelkiego typu usług wykonywanych koparką i innym sprzętem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną i kontaktu z wykwalifikowaną kadrą profesjonalistów, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące wynajmu koparek, doboru odpowiedniego sprzętu oraz skorzystania z optymalnych usług koparkami.

Dam-trans.pl – solidne i terminowe usługi koparką. Działamy na terenie całego Śląska, zwłaszcza takich miast, jak Jaworzno, Sosnowiec oraz Dąbrowa Górnicza.