Wynajem i usługi koparką – Kraków i okolice

Usługi koparkami dla firm i osób prywatnych

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi robotami ziemnymi na terenie Krakowa i okolic, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług koparkami. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, wykonujemy różnego rodzaju usługi koparką: od wykopów pod fundamenty i sieci kanalizacyjne, elektryczne czy wodociągowe, poprzez zasypywanie ław fundamentowych, do korytowania dróg oraz chodników. Nasz park maszynowy obejmuje zarówno koparki kołowe, jak i gąsienicowe, a także mini-koparki BOBCAT.

Ponadto oferujemy wynajem koparek na terenie województwa małopolskiego i śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Kraków oraz okolic. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców (firmy budowlane, drogowe, instalacyjne, transportowe, itp.). Proponujemy wynajem koparek, koparko-ładowarek, ładowarek oraz spychaczy. W zależności od modelu, koparki mogą być wyposażone w różny rodzaj osprzętu (łyżki, widły do palet).

Oferowane przez naszą firmę usługi koparką to profesjonalna pomoc na budowie świadczona przez profesjonalistów. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi koparkami zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wynajmowany przez nas sprzęt, koparki, spychacze czy dźwigi to produkty pochodzące od sprawdzonych i rzetelnych firm, które są gwarancją bezpiecznego użycia urządzeń na każdym placu budowy.

Dam-trans.pl – kompleksowe usługi koparkami i wynajem koparek na terenie miasta Kraków!