Wynajem i usługi koparką – Katowice i okolice

Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

Firma Dam-Trans oferuje profesjonalny wynajem koparek wraz z obsługą operatorską na terenie miasta Katowice. Proponowany przez nas sprzęt to głównie koparki kołowe oraz koparki gąsienicowe. Oferowany przez naszą firmę wynajem koparek pozwala na szybkie uzyskanie niezawodnych maszyn do wykonywania wykopów pod fundamenty i sieci (kanalizacyjne, elektryczne, wodociągowe), skarpowania, korytowania pod drogi i chodniki, a także niwelowania terenu.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór koparek. Wśród najpopularniejszego sprzętu wybieranego przez naszych klientów znajdują się:
• koparki UDS,
• koparki kołowe + młot CAT,
• koparki gąsienicowe 15/25/45 ton + młot CAT,
• mini-koparki BOBCAT wraz z całościowym osprzętem do kopania, odśnieżania czy spychania,
• koparko-ładowarki + młot CAT.

Poza wynajmem maszyn budowlanych, specjalizujemy się także w świadczeniu wysokiej jakości usług koparkami, które wykonujemy na terenie Śląska, zwłaszcza miasta Katowice. Poza profesjonalnym sprzętem, udostępniamy także wykwalifikowanych operatorów z odpowiednimi uprawnieniami. Usługi koparką świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oficjalna stroną internetową, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące usług koparką oraz wynajmu koparek, między innymi zdjęcia oferowanego asortymentu oraz kontakt do naszej siedziby głównej mieszczącej się na terenie Dąbrowy Górniczej.

Dam-trans.pl – solidne usługi koparkami oraz wynajem koparek na terenie całego Śląska, w szczególności na obszarze takich miast, jak: Katowice, Jaworzno oraz Dąbrowa Górnicza!