Wynajem i usługi koparką – Jaworzno i okolice

Usługi koparką: wykopy, roboty ziemne

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie prac ziemnych koparko-ładowarkami. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, a nasze zaplecze to między innymi koparki kołowe, gąsienicowe oraz koparki UDS. Działamy głównie na terenie miasta Jaworzno, ale jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek województwa śląskiego. Główne prace, jakie wykonujemy przy pomocy koparko-ładowarek to przede wszystkim:

  • wykopy pod fundamenty i sieci: wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne,
  • wykopy pod szamba,
  • zasypywanie ław fundamentowych,
  • korytowanie pod drogi, chodniki,
  • rozbiórki i wyburzenia.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek. Poza usługami koparką, proponujemy również sprzęty na wynajem. Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i klientów indywidualnych. Wynajem koparki proponujemy w szczególności inwestorom z Jaworzna oraz firmom, które nie posiadają własnych spychaczy.

Naszym klientom oferujemy wynajem koparek, ale także innych urządzeń, takich jak dźwigi, żurawie czy spycharki. Dostarczamy szeroki wybór ciężkiego sprzętu budowlanego, który odznacza się wysoką jakością wykonania oraz doskonałym poziomem bezpieczeństwa użytkowania. Usługi koparkami oraz wynajem koparek to jedne z głównych punktów naszej oferty na terenie Jaworzna i całego województwa śląskiego.

O klientów dbamy poprzez świadczenie usług na najlepszym poziomie oraz poprzez szybkie dostarczanie koparek i innego sprzętu budowlanego do każdego miejsca na Śląsku. Nasze doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja zadowolenia każdego klienta.

Dam-trans.pl – profesjonalny wynajem koparek na terenie miasta Jaworzno i całego Śląska!