Usługi i wynajem dźwigów – Sosnowiec i okolice

Dźwigi z pełnym wyposażeniem: Sosnowiec

1Firma Dam-Trans świadczy kompleksowe usługi dźwigami samojezdnymi. Naszym głównym obszarem działalności jest Śląsk, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak: Sosnowiec, Jaworzno, Katowice oraz Dąbrowa Górnicza. W ofercie posiadamy przede wszystkim profesjonalne dźwigi marki Liebherr o tonażu od 10 do 500 ton, które doskonale sprawdzą się zarówno do realizacji zadań budowlanych, jak i typowo montażowych. Każdy dźwig możemy udostępnić z dostosowanym do potrzeb klienta wyposażeniem. Wynajem dźwigu z wysięgnikiem teleskopowym czy z zawiesiem łańcuchowym pozwoli na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Poza wynajmem dźwigów, oferujemy również profesjonalne usługi dźwigowe, które świadczymy nie tylko na terenie miasta Sosnowiec, ale całego Śląska. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm (budowlanych, montażowych, transportowych), jak i do prywatnych zleceniodawców.

Dam-trans.pl Sosnowiec: wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w pełnym zakresie, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta!