Usługi i wynajem dźwigów - woj. Śląskie, Katowice i okolice

Kompleksowe usługi dźwigowe na Śląsku

Jako sprawdzona firma, posiadająca wieloletnie doświadczenie na lokalnym, a także ogólnopolskim rynku, proponujemy najwyższej jakości usługi dźwigowe oraz wynajem dźwigów samojezdnych. Udostępniane przez nas dźwigi i żurawie mogą brać udział w wielu różnych pracach budowlanych oraz montażowych. Dysponujemy nowoczesną flotą dźwigów firmy Liebherr, a kompleksowe usługi dźwigiem świadczymy głównie na terenie Śląska, zwłaszcza takich miast, jak Katowice, Jaworzno oraz Dąbrowa Górnicza. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wieloletniej obecności w branży, wszystkim klientom gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze dźwigu o odpowiednim tonażu i wyposażeniu.

Oferowany przez nas wynajem dźwigu jest doskonałą propozycją dla firm budowlanych i montażowych działających na terenie Śląska, które nie posiadają własnego sprzętu do załadunku towarów, robót budowlanych czy podnoszenia ciężarów. Dokładamy wszelkich starań, by wynajem dźwigów zawsze odbywał się sprawnie i bezproblemowo, z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm i przepisów. Każdy dźwig możemy udostępnić z dodatkowym asortymentem, umożliwiającym wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Świadczone przez nas usługi dźwigowe są skierowane głównie do firm ze Śląska, w szczególności z takich miast, jak Katowice czy Dąbrowa Górnicza. Usługi dźwigiem świadczymy nie tylko na rzecz małych i dużych przedsiębiorstw, ale kierujemy je także do prywatnych zleceniodawców i instytucji ze Śląska.

Dam-trans.pl Śląsk: wynajem dźwigów i rzetelne usługi dźwigowe w pełnym zakresie!

Skontaktu sie z nami: 32 268 56 87 / 511 459 260 / 601 422 489