Usługi i wynajem dźwigów – Kraków i okolice

Kraków: usługi dźwigowe w pełnym zakresie

17Naszym głównym profilem działalności jest wynajem dźwigów na terenie miasta Kraków oraz okolic. Posiadamy specjalistyczne żurawie o zróżnicowanym tonażu i różnych długościach wysięgu, które umożliwiają wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Wynajem dźwigu proponujemy w szczególności firmom, które nie posiadają własnego zaplecza maszynowego.

Każdy udostępniany przez nas dźwig posiada odpowiedni certyfikat UDT i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Dysponujemy głównie dźwigami Liebherr, które doskonale sprawdzą się do przeładunku maszyn, podawania materiałów budowlanych czy montażu\demontażu urządzeń przemysłowych. Wszystkie dźwigi przeznaczone na wynajem znakomicie nadają się zarówno do pracy na ulicach miast, jak i w wymagających terenach inwestycyjnych.

Oferujemy również usługi dźwigowe w pełnym zakresie żurawiami samojezdnymi. Usługi te świadczymy głównie na terenie miasta Kraków, jednak w rzeczywistości obszar naszej działalności jest znacznie szerszy. Usługi dźwigowe świadczymy wraz z fachową obsługą operatorską.

O naszych klientów dbamy nie tylko poprzez wynajem sprawdzonego, bezpiecznego i wysokiej jakości sprzętu. Chcemy także dbać o Państwa, służąc radą i odpowiednimi wskazówkami. Oferujemy wynajem dźwigów oraz szeroki zakres usług dźwigowych, ale staramy się także wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferować fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dźwigu, który w optymalny sposób wykona swoją pracę na każdym terenie. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy oraz do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest na oficjalnej stronie naszej firmy.

Dam-trans.pl: usługi dźwigowe i wynajem dźwigów na terenie miasta Kraków – solidność, terminowość i bezpieczeństwo!