Usługi i wynajem dźwigów - Kraków i okolice

Kraków: usługi dźwigowe w pełnym zakresie

Naszym głównym profilem działalności jest wynajem dźwigów na terenie miasta Kraków oraz okolic. Posiadamy specjalistyczne żurawie o zróżnicowanym tonażu i różnych długościach wysięgu, które umożliwiają wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Wynajem dźwigu proponujemy w szczególności firmom, które nie posiadają własnego zaplecza maszynowego.

Każdy udostępniany przez nas dźwig posiada odpowiedni certyfikat UDT i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Dysponujemy głównie dźwigami Liebherr, które doskonale sprawdzą się do przeładunku maszyn, podawania materiałów budowlanych czy montażu\demontażu urządzeń przemysłowych. Wszystkie dźwigi przeznaczone na wynajem znakomicie nadają się zarówno do pracy na ulicach miast, jak i w wymagających terenach inwestycyjnych.

Oferujemy również usługi dźwigowe w pełnym zakresie żurawiami samojezdnymi, które świadczymy głównie na terenie miasta Kraków, jednak w rzeczywistości obszar naszej działalności jest znacznie szerszy. Usługi dźwigowe świadczymy wraz z fachową obsługą operatorską.

Dam-trans.pl: usługi dźwigowe i wynajem dźwigów na terenie miasta Kraków – solidność, terminowość i bezpieczeństwo!

W sprawie dźwigu zadzwoń do nas: 32 268 56 87 / 511 459 260 / 601 422 489